Отримуй “теплі” ліди з США з власною віддаленою командою по лідогенераціі. Ми допоможемо достукатися до вашої цільової аудиторії за допомогою email маркетингу – оптимізованої системи розсилок на ключові корпоративні контакти в компаніях, які можуть зацікавитися вашим продуктом/послугою.

Пошук контактів

Збір бази з нуля за критеріями або придбання контактів з подальшою валідайцією

Налаштування системи

Вибір платформи розсилок або створення своєї системи з використанням додаткових доменів

Оптимізація листів

Лист сприймається як персоналізований – одержувачем, і не фільтрується системою

A/B тестування

Розсилка листів з відмінним елементом (наприклад, тема листа) на дві групи одержувачів

Аналітика

Відстеження результативних email маркетинг кампаній за допомогою UTM міток і Google Analytics

Співпраця з сейлами

Максимальне залучення команди продавців, які будуть приймати ліди і брати участь в розробці листів

КОНТАКТИ ДЛЯ РОЗСИЛОК

Кому відправляти листи?

Крім мендежера, під ваш проект ми виділимо або наймемо додатково 1 або 2 фахівців, які будуть шукати корпоративні електронні адреси співробітників компаній. Для цього необхідно попередньо розробити критерії цих компаній, а також buyer персони (якщо маркетингова стратегія у вас розроблена, то це все повинно бути в наявності, якщо ні, ми можемо цю маркетингову стратегію допомогти розробити).

Ще варіант – покупка бази контактів. Це може спрацювати, якщо ви чітко знаєте свого клієнта і можете виокремити такі компанії з інших. Вартість бази американських компаній становить приблизно $ 2000 за 20 – 30 тис. контактів. Якість таких даних, як правило, погана, тому їх потрібно валідувати. Не дивлячись на це, придбана база контактів істотно прискорює процес email маркетингу.

Contact Research | Поиск контактов | DigitOWL Marketing

МАССОВІ РОЗСИЛКИ

Адже це, по суті, спам?

СТРОКИ ТА ВАРТІСТЬ

Коли і скільки лідів можна отримати від email маркетинг кампанії?

На етапі підготовки нам необхідно зрозуміти кому, що і яким чином відправляти. Якщо у вас готова маркетингова стратегія і є чітке розуміння кому ваш продукт/сервіс може бути цікавий, то далі справа техніки:

  1. Купівля бази контактів, валідація
  2. Придбання доменів і системи для розсилок, налаштування
  3. Розробка листів, написання контенту, тем
  4. Налаштування аналітики, UTM міток
  5. Планування повторних відправлень листів при відсутності відповіді (followups)
  6. Пробна розсилка

Так, першу email маркетинг кампанію можна запустити протягом 2-3 тижнів. Відповідь може прийти відразу після розсилки або протягом тижня. Для B2B потенційному клієнту може знадобитися час на збір додаткової інформації. Кількість листів, на які відповіли може становити 10%.

Вартість аутсорсингу email маркетинг команди в складі менеджера і двох фахівців з пошуку контактів стартує від $ 2100 в місяць. Додатково вам необхідно врахувати бюджет на базу контактів, систему розсилки, домени.

Пишіть листи!

Спочатку нам! І розкажіть про ваші ідеї та плани, а ми запропонуємо цікавий варіант, як написати вашим потенційним клієнтам