Про нас

DigitOWL Marketing - не агенція!

Компанія DigitOWL Marketing допомагає B2B бізнесу заявити про себе в США і світі, потіснити конкурентні компанії на англомовному ринку. З одного боку ми – стартап, з іншого – нам вже більше 5 років і ми успішно впроваджуємо комплексний інтернет маркетинг для просування компаній, продуктів, сервісів з непростими завданнями для бізнесів.

Також нашою метою є розвиток фахівців digital маркетингу до міжнародного рівня. З нами компанії США, Європи та інших країн зможуть переконатися, що молоді українські маркетологи, рекламщики, SEOшники, SMMщики, копірайтери та інші специ не поступаються в компетентності, професіоналізмі і, головне, натхненням їх місцевим кадрам.

Львів стає центром ІТ технологій та інновацій Східної Європи

Ми розпочали свою роботу в 2016 році в Києві, де реалізували основну частину проектів з портфоліо. Через 4 роки було прийнято рішення перебратися до культурної столиці України – Львів – по-ближче до європейського ринку, але це не основна причина. Зараз це місто активно розвивається в напрямку IT та нових технологій. Відкриваються нові компанії, як з вітчизняними, так закордонними інвестиціями, яким потрібно допомагати просуватися на Захід. Тут затишно, комфортно і приємно працювати. Приєднуйтесь!

DigitOWL Marketing - (не) агенція у Львові