Компанія DigitOWL Marketing допомагає B2B бізнесу заявити про себе в США і світі, потіснити конкурентні компанії на англомовному ринку. З одного боку ми – стартап, з іншого – нам вже 5 років і ми успішно впроваджуємо комплексний інтернет маркетинг для просування компаній, продуктів, сервісів з непростими завданнями для бізнесів.

Також нашою метою є розвиток фахівців digital маркетингу до міжнародного рівня. З нами компанії США, Європи та інших країн зможуть переконатися, що молоді українські маркетологи, рекламщики, SEOшники, SMMщики, копірайтери та інші специ не поступаються в компетентності, професіоналізмі і, головне, натхненням їх місцевим кадрам.

Тепер ми у Львові

Ми почали свою роботу в 2014 році в Києві, де реалізували основну частину проектів з портфоліо. Через 4 роки було прийнято рішення перебратися до культурної столиці України – по-ближче до європейських компаній, але це не основна причина. Зараз це місто активно розвивається в напрямку IT та нових технологій. Відкриваються нові компанії, як з вітчизняними, так закордонними інвестиціями, яким потрібно допомагати просуватися на Захід. Тут затишно, комфортно і приємно працювати.

Чому саме аутсорсинг, а не агентство інтернет маркетингу?

Попит народжує пропозицію. Наші клієнти з США, України, Канади, Німеччини не бажають просто віддати виконання завдання «на сторону». Маркетинг – це цікаво, тому вони хочуть бути завжди в «гущі подій» і впливати на проект безпосередньо і оперативно, приймати участь в брейн-штормах, креативити і дизайну з нами, відстежувати останні зміни, експериментувати з ресурсами і бюджетом. Все те саме, що і у випадку своєї власної команди з маркетингу. Просто вона дешевше.
У стандартному маркетинговому агентстві така система роботи дуже обмежена договірними зобов’язаннями. У нашому випадку є часовий і людський ресурс, який можна використовувати як забажає клієнт.